Kontakt z naszymi obecnymi i przyszłymi Klientami jest dla nas najważniejszy.

Dlatego zapraszamy, jeżeli chcą nam Państwo przekazać informacje i opinie lub mają Państwo pytania.

Mitcar

Sporna 1/3

02-846 Warszawa

Kontakt telefoniczny
Centrala (22) 543 37 37
Kontakt mailowy
salon@mitcar.pl

Godziny otwarcia


Serwis
pn. - pt.: 7:00 - 18:00
sb.: 9:00 - 14:00

  

Serwis

 

Dyrektor Serwisu - Grzegorz Kowalczyk
695 976 090 / 22 543 37 12
grzegorz.kowalczyk@mitcar.pl 

 

Doradca Serwisowy - Krzysztof Kania
605 065 675 / 22 543 37 22
krzysztof.kania@mitcar.pl 

 

Doradca Serwisowy - Krzysztof Malinowski
695 796 808 / 543 37 32
krzysztof.malinowski@mitcar.pl 

 

Specjalista ds. gwarancji - Kamil Krasnodębski
601 240 606 / 22 462 65 57
kamil.krasnodebski@mitcar.pl

 

 

Serwis blacharsko-lakierniczy

 

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych - Monika Madziarska
697 698 879/ 22 543 37 18
monika.madziarska@mitcar.pl 

 

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych - Rafał Lewandowski
695 093 092 / 22 543 37 28
rafal.lewandowski@mitcar.pl 

 

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych - Andrzej Bieniek
695 005 995 / 22 543 37 38
andrzej.bieniek@mitcar.pl

 

 

Sprzedaż części zamiennych

 

Kierownik Działu Części Zamiennych - Marcin Sułkowski
607 405 606 / 22 543 37 19
marcin.sulkowski@mitcar.pl 

 

Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych-  Piotr Dutkiewicz
533 400 265 / 22 543 37 33
piotr.dutkiewicz@mitcar.pl 

 

Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych - Artur Borkowski
22 543 37 13
artur.borkowski@mitcar.pl 

 

Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych - Łukasz Oleszek
22 543 37 23
lukasz.oleszek@mitcar.pl

 

 

Dział finansów i ubezpieczeń

 

Koordynator ds. Usług Finansowych i Ubezpieczeń - Małgorzata Suchecka
695 796 886 / 22 543 37 17
malgorzata.suchecka@mitcar.pl 

 

Specjalista ds. Usług Finansowych i Ubezpieczeń - Natalia Kwiatkowska
533 100 556 / 22 462 65 47
natalia.kwiatkowska@mitcar.pl 

 

Specjalista ds. Usług Finansowych i Ubezpieczeń - Sebastian Młodawski
533 400 738 / 22 543 37 27
sebastian.mlodawski@mitcar.pl

 

 

Dział sprzedaży samochodów używanych

 

Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych - Paulina Więcek
533 500 732 / 22 543 37 26
paulina.wiecek@mitcar.pl